23.09.2020 - Haber | Kültür Sanat | Etkinlik | Magazin & Ajans Post
AjansPost

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor

1984 yılından bu yana müzik hayatları devam eden MFÖ grubunun 27 Ağustos’da yapılacak olan Bodrum konserinin bilet satılamadığı için iptal edildiği iddia edildi.

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor

1984 yılında Ele Güne Karşı şarkısıyla müzik dünyasına giriş yapan MFÖ grubu, Mazhar Alanson Fuat Güner ve Özkan Uğur üçlüsünden oluşuyor. 36 senelik müzik hayatı boyunca büyük bir hayran kitlesine sahip olan MFÖ, 27 Ağustos 2020 tarihinde Bodrum Antik Tiyatro’da konser verecekti. İddialara göre konser için bilet satışı gerçekleşmeyince konser iptal edildi. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları bu duruma üzülürken bazıları ise bu durumun Mazhar Alanson’un son zamanlarda yaptığı açıklamalardan kaynaklandığını ve olağan olduğunu düşünüyor.

Akıllara gelen bir diğer soru ise konserin yapılmama sebebinin Özkan Uğur’un sağlık durumuyla alakası olup olmadığı. Özkan Uğur’un daha önce lenf kanserini yendiği fakat bir süre önce ikinci kez kanser tedavisi görmeye başladığı duyurulmuştu. Özkan Uğur bu konuyla ilgili “ İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım.” şeklinde İnstagram hesabından açıklamada bulunmuştu.

Ertelendi mi?

Bazı kaynaklardan paylaşılan bilgiye göre ise konser iptal edilmedi. Net bir açıklama yapılmaksızın, konserin operasyonel sebeplerden kaynaklı ertelendiği bildirildi. MFÖ resmi sitesinde bulunan etkinlik takviminde konser için yeni bir tarih belirtilmemesi dikkat çekti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ